Naylon Fermuarlar

95651310_s_

Naylon Fermuarlar

Naylon/ Spiral  fermuarlarımız, polyester monofilament’den ya da şeride naylon eklenmesiyle yapılmaktadır. Naylon/ Spiral fermuarlarda gizli diş dahil, ince diş’ten kalın diş’e kadar bir çok fermuar seçeneğimiz mevcuttur.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Gizli Fermuar

N3/T5

N5/T10

N7/T11

Dokuma Şerit

Özel Diş

Su Geçirmez Fermuar

Reflektör Fermuar

Ters Fermuar

TFS NONMAGNETIC ®’ markası altında iğne detektör makinalarına uyumlu çeşitli fermuar ve metal ürünleri üretir ve tedarik eder. Bu şekilde konfeksiyon üretiminin herhangi bir aşamasında, iğne detektörde TFS ürünleri dışındaki metal parçaları kontrol edilir.

TFS olarak kendi fermuar şeridimizi polyesterden üretiyoruz. İstediğiniz takdirde pamuklu, ateşe karşı dayanıklı, transparan gibi maddelerden üretilen diğer özel şeritlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fermuarlarımız sadece size özel firma adı ve logosuna özel olmakla kalmaz, aynı zamanda fermuar şeridine de dokuma ya da baskı ile  size özel tasarımlarda uygulanabilmektedir.

TFS olarak geniş standart renk yelpazemizin yanı sıra gerektiği zaman renge renk boya hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Kalite kontrol prosedürlerimiz sayesinde boyası çıkmayan, yüksek kalite standartlarında boyalı şeritler sunuyoruz.

NasılYardımcı
Olabiliriz ?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi Al
Whatsapp
Merhaba. Bilgi almak istiyorum.