Hakkımızda

Şirket Profili

İNCİ FERMUAR, konfeksiyon yan sanayi sektöründe 1976 yılından beri hizmet vermektedir. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit fermuarın üretim, satış ve pazarlamasını yapan İNCİ FERMUAR, ürün kalitesi ve çeşitliliğini, deneyimli ve aktif satış kadrosu ile birleştirerek, fermuar sektörü için Türkiye trendinde birçok yeniliğe imza atmıştır.

Firmamız TFS markalı Metal, Kemik, Naylon, Gizli, özel fermuarlar ve özel tasarım/logolu elciklerin dizaynı ve üretimini Oeko-Tex Standartlarına uygun olarak yapmaktadır. İnci Fermuar hizmetlerine 6.500 m2 lik kapalı alana sahip tesisinde devam etmektedir.

İnci Fermuar kaplama, dokuma ve boyama gibi yan hizmetleri de çatısında toplamış olup, yılda 25.000.000 (yirmi beş milyon metre) üretim kapasitesine sahiptir.

İmalatın tüm kademelerinde ileri teknolojiye sahip test makineleriyle, mühendisler tarafından kontrol altında tutulmakta ve istatistik proses kontrolleriyle takip edilmektedir.

Bunların sonucunda üretilen fermuarlarımız tüm performans testlerinden yüksek değerlerle geçmekte ve güvenle müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 600 adet renkten oluşan İnci Fermuar renk kartelasında ki renkler ve müşteri özel renklerini en son High Tempreture ve Continue boyama teknolojisi ile boyanmaktadır.

Firmamız tüm hizmetlerinde başarıya giden tek yolun müşteri memnuniyeti, en büyük sermayesi olan çalışanına ve çevreye saygı ilkelerinden geçtiğine inanmaktadır ve rotasını bunun üzerine kurmuştur.

NasılYardımcı
Olabiliriz ?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi Al
Whatsapp
Merhaba. Bilgi almak istiyorum.