Metal Fermuarlar

9metal_s_

Metal Fermuarlar

Metal fermuarlarımız, farklı metallerden, çeşitli tiplerde talebiniz üzerine üretilmektedir .
TFS Markalı metal fermuarlarımız; Alüminyum, Gümüş, Mat Gümüş, Gümüş Oksit, Eskitilmiş Gümüş, Pirinç, Pirinç Oksit, Siyah Oksit, Parlak Siyah, Koyu Siyah, Bakır ve Bakır Oksit renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulmaktadır. Standart tiplerimiz her türlü talebi karşılamak için tip 4.5’tan , tip 8 ‘e  kadar mevcuttur.
Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

T4.5

T5

T8

Metal Diş Kaplamaları

Antique Brass

Antique Copper

Antique Silver

Black Free Nickel

Black Oxidized

Brass

Shiny Black Finsh

Shiny Light Gold

Silver

Metal Diş Ölçüleri

T4.5 METAL

T5 METAL

T8 METAL

TFS NONMAGNETIC ®’ markası altında iğne detektör makinalarına uyumlu çeşitli fermuar ve metal ürünleri üretir ve tedarik eder. Bu şekilde konfeksiyon üretiminin herhangi bir aşamasında, iğne detektörde TFS ürünleri dışındaki metal parçaları kontrol edilir.

İNCİ FERMUAR olarak kendi fermuar şeridimizi polyesterden üretiyoruz. İstediğiniz takdirde pamuklu, ateşe karşı dayanıklı, transparan gibi maddelerden üretilen diğer özel şeritlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fermuarlarımız sadece size özel firma adı ve logosuna özel olmakla kalmaz, aynı zamanda fermuar şeridine de dokuma ya da baskı ile  size özel tasarımlarda uygulanabilmektedir.

İNCİ FERMUAR olarak geniş standart renk yelpazemizin yanı sıra gerektiği zaman renge renk boya hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Kalite kontrol prosedürlerimiz sayesinde boyası çıkmayan, yüksek kalite standartlarında boyalı şeritler sunuyoruz.

NasılYardımcı
Olabiliriz ?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi Al
Whatsapp
Merhaba. Bilgi almak istiyorum.