Kemik Fermuarlar

1310_s

Kemik Fermuarlar

Kemik fermuarlarımız, Polyasetal hammaddenin fermuar şeridine enjekte edilmesiyle üretilmektedir. Geniş bir renk yelpazesinde üretilebilen çeşitli tiplerde kemik fermuarlarımız mevcuttur.

Aynı zamanda, Anti Nikel ve Nonmagnetic® fermuarlarımız da bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

T3 Delrin

T5 Delrin

T6 Delrin

T6J Delrin

T7 Delrin

T9 Delrin

Diş Renk Varyasyonları

Antique Gold

Gun Metal

Gold

Light Gold

Ton in Tone

Silver

TFS NONMAGNETIC ®’ markası altında iğne detektör makinalarına uyumlu çeşitli fermuar ve metal ürünleri üretir ve tedarik eder. Bu şekilde konfeksiyon üretiminin herhangi bir aşamasında, iğne detektörde TFS ürünleri dışındaki metal parçaları kontrol edilir.

TFS olarak kendi fermuar şeridimizi polyesterden üretiyoruz. İstediğiniz takdirde pamuklu, ateşe karşı dayanıklı, transparan gibi maddelerden üretilen diğer özel şeritlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fermuarlarımız sadece size özel firma adı ve logosuna özel olmakla kalmaz, aynı zamanda fermuar şeridine de dokuma ya da baskı ile  size özel tasarımlarda uygulanabilmektedir.

TFS olarak geniş standart renk yelpazemizin yanı sıra gerektiği zaman renge renk boya hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Kalite kontrol prosedürlerimiz sayesinde boyası çıkmayan, yüksek kalite standartlarında boyalı şeritler sunuyoruz.

NasılYardımcı
Olabiliriz ?

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi Al
Whatsapp
Merhaba. Bilgi almak istiyorum.